Модні вітальні: 120 фото, ідеї, гарні поєднання інтерєру та оформлення

Модні вітальні: ТОП-120 новинок дизайну 2024 року!

У цьому приміщенні зустрічають гостей. Щоб створити правильне і позитивне враження про будинок та сім’ю, що живе в ньому, при оформленні вітальні бажано враховувати сучасні тенденції та рекомендації дизайнерів.

Залу зараз модно оформляти у стилі «мінімалізм». Втім, не забороняються “еклектика”, “лофт”, “модерн”, “прованс”. Звичайно, завжди в пошані «класика».

Значення вітальні

Тут іноді можуть залишитися ночувати гості, що запізнилися. У залі сім’я відпочивається, проводить час за інтересами. Вітальню можна зонувати, відвівши місце для затишного робочого кабінету тата чи мами, або надавши ігровий простір дітям. У будь-якому випадку оформляти цю кімнату варто у благородні драпірування, бажано зроблені із безпечних матеріалів.

Нічого зайвого

Перед тим як робити ремонт вітальні, бажано накидати планування цієї кімнати на папері. «Розставити» меблі, намітити колірні рішення гарнітура, оформлення стін, підлоги та стелі.

Сучасні дизайнери рекомендують відмовитись від великої кількості предметів інтер’єру в залі. Достатньо дивана, невеликої стінки або пари стелажів, столика, крісел, які можна замінити зручними пуфами.

Особливо це актуально, якщо вітальня невелика. Візуально розширити простір допоможе велике дзеркало, світло оформлення стін, негроміздкі штори або невагомий тюль.

У просторій кімнаті доречно розмістити піаніно або камін, прикрасити стіни великою кількістю декору, ніж якби кімната була компактнішою. Але і тут не варто перестаратися з кількістю меблів. Важливо створити затишок для комфортного відпочинку домочадців.