КАТАЛОГ ТОВАРОВ

  • Краски, герметики, клеи импортные
  • Краски, клеи отечественные
  • Ручной инструмент
  • Сверла, буры, биты
  • Интерьер
  • Санузлы и водоподготовка
  • Кровля
  • Металлопрокат, крепеж
  • Пленки, сетки, тканые материалы
  • Трубы и трубная фурнитура

Угода про конфіденційність

Відповідно до діючого законодавства України ПП "3 І ТЕХ" (далі "Компанія") розуміє важливість забезпечення конфіденційності й недоторканності Персональних даних фізичних осіб, тому укладає з Вами (далі "Замовник") дану Угоду про конфіденційність (далі "Угода") для визначення порядку одержання, зберігання, обробки, використання Персональних даних Замовника при використанні Замовником Інтернет сайту www.lvivbud.com.ua (далі "Сайт").

Дана угода укладається між компанією ПП "3 І ТЕХ" та регулює правовідносини, що виникають між Компанією та Замовником при оформленні замовлення товару, який розміщений на сайті www.lvivbud.com.ua
Для того, щоб зробити замовлення, Замовник зобов'язаний висловити свою згоду з умовами цієї Угоди. Замовник не має права оформляти замовлення, якщо він не погоджується з умовами даної Угоди.

1. Предмет угоди

1.1. Дана Угода визначає порядок одержання, зберігання, обробки, використання й розкриття Персональних і інших даних, що надаються Замовником при використанні ним Сайту та Послуг Компанії.

2. Джерела інформації

2.1. Інформація, про яку йде мова в даній угоді, може бути персонифікованою, яка на пряму відноситься до конкретної особи чи асоціюється з конкретною особою або неперсонифікованою (данні отримані без привязки до конкретної особи).
2.2. Компанії доступна інформація, отримана слідуючим способом:

— при переписці Адміністрації Компанії з Замовником по електронній пошті;
— інформація, надана Замовником при реєстрації на сайті, в рамках замовлень, шляхом внесення запису в реєстраційні онлайн-форми.

2.3. Конфіденційною в даній угоді може бути лише інформація, яка зберігається в базі даних сайта та доступна для перегляду лише уповноваженої особи Компанії.

3. Предмет угоди

3.1. Дана Угода визначає порядок одержання, зберігання, обробки, використання й розкриття Персональних і інших даних, що надаються Замовником при оформленні замовлення на Сайті.

4. Безпека

4.1. Компанія використовує сучасні технології забезпечення конфіденційності персональних даних отриманих із реєстраційної форми, залишеної Замовниками, з метою забезпечення максимального захисту інформації.
4.2. Компанія зобов'язується самостійно забезпечити схоронність авторизованих даних, та не розголошувати їх третім особам. Будь-які зміни особистої інформації, внесені за допомогою авторизованих даних, будуть врахуватися здійсненими особисто користувачем.

5. Використання інформації

5.1. Компанія має право використовувати інформацію, отриману в результаті заповнення Замовником форми замовлення, для внутрішніх цілей без отримання будь-якого погодження Замовника та без виплати винагороди за таке використання.

5.2. Компанія має право передавати інформацію, отриману в результаті заповнення Замовником форми замовлення, третім особам (представнику перевізника, водію, тощо), якщо це необхідно для виконання замовлення.
5.3. Компанія може використовувати особисті дані з метою розсилки повідомлень технічного та адміністративного характеру, новин.

6. Розголошення інформації

6.1. Інформація, зібрана в рамках відвідування Замовником сайта, не підлягає розголошенню третім особам, окрім випадків, викладених в даній статті.
6.2. Інформація може розголошуватись лише обмеженим колам осіб, виключно у випадках передбачених законодавством України.

7. Заключні положення

7.1. Заповнюючи реєстраційну форму замовлення Замовник автоматично приймає умови Угоди про конфіденційність.
7.2. Діяльність Компанії здійснюється у відповідності до чинного законодавства України. Будь-які претензії, спори, офіційні звернення Замовника будуть розглядатися виключно в порядку, передбаченому законодавством України.
7.3. Умови даної Угоди можуть бути змінені Компанією в односторонньому порядку, та вступають в законну силу з моменту їх опублікування на сайті www.lvivbud.com.ua

Разработка сайта: Веб-студия Fusion

При разработке сайта были использованы иконки отсюда.